+(420) 315 707 111  Můj účet
 • cs

Převodník pulsů WB169-SI4-B13

3 500  bez DPH

Modul WB169-SI4-B13 je určen k dálkovému odečítání měřičů spotřeby (vodoměrů, plynoměrů, elektroměrů, kalorimetrů, které jsou vybaveny standardním pulzním výstupem, běžně používaným v oblasti měření spotřeby energií a médií (výstup typu „SI“).

 

30 skladem

 • Popis Produktu

  Modul WB169-SI4-B13 (s baterií 13 Ah) je určen k dálkovému odečítání měřičů spotřeby (vodoměrů, plynoměrů, elektroměrů, kalorimetrů, které jsou vybaveny standardním pulzním výstupem, běžně používaným v oblasti měření spotřeby energií a médií (výstup typu „SI“). Modul má čtyři vstupy typu SI, ke kterým lze připojit až čtyři měřiče spotřeby, které mohou být různého typu, s různými jednotkami a převodními konstantami. Modul kontinuálně načítá pulzy generované měřiči spotřeby do vnitřních čítačů, na základě přednastavených násobících/dělících konstant je převádí na požadované výstupní jednotky spotřeby (m3, kWh, MJ, apod.) a vysílá aktuální údaje o náměru měřiče spotřeby ve formě radiových zpráv protokolu Wireless M-BUS („informační zpráva“).

   

   

  Každá informační zpráva obsahuje tyto typy údajů:

  • identifikační údaj modulu
  • hodnoty všech čtyř čítačů v době odeslání
  • provozní údaje modulu (napětí interní baterie, teplota procesoru, apod.)Modul WB169-SI4-B13 (s baterií 13 Ah) je určen k dálkovému odečítání měřičů spotřeby (vodoměrů, plynoměrů, elektroměrů, kalorimetrů, které jsou vybaveny standardním pulzním výstupem, běžně používaným v oblasti měření spotřeby energií a médií (výstup typu „SI“). Modul má čtyři vstupy typu SI, ke kterým lze připojit až čtyři měřiče spotřeby, které mohou být různého typu, s různými jednotkami a převodními konstantami. Modul kontinuálně načítá pulzy generované měřiči spotřeby do vnitřních čítačů, na základě přednastavených násobících/dělících konstant je převádí na požadované výstupní jednotky spotřeby (m3, kWh, MJ, apod.) a vysílá aktuální údaje o náměru měřiče spotřeby ve formě radiových zpráv protokolu Wireless M-BUS („informační zpráva“).Každá informační zpráva obsahuje tyto typy údajů:
   • identifikační údaj modulu
   • hodnoty všech čtyř čítačů v době odeslání
   • provozní údaje modulu (napětí interní baterie, teplota procesoru, apod.)

  Manual WB169-SI4

 • Další informace

  Hmotnost 0.3 kg
  Napájení

  baterie 13 Ah

  Rozhraní

  4 x SI

  Výkon

  500 mW

  Prostředí

  IP65

 • Recenze

  Zatím zde nejsou žádné recenze.

  Be the first to review “Převodník pulsů WB169-SI4-B13”