+(420) 315 707 111  Můj účet

Záplavové čidlo FloDe

1 198  s DPH

Čidlo jednoduše umístěte na podlahu. Aktivujte jej vložením baterií a okamžitě máte kontrolu, zda se nestala nehoda. Čidlo vám pošle alarmovou zprávu do mobilní aplikace CEM Assistant, kterou si můžete stáhnout na Google Play nebo AppStore.

8 skladem

Popis Produktu

Čidlo FloDe je další v řadě IoT čidel, které které je určeno pro naše stávající zákazníky (dodávané zařízení je určené pro použití v síti WACO v pásmu 868 MHz).
Čidlo jednoduše umístěte na podlahu. Aktivujte jej vložením baterií a okamžitě máte kontrolu, zda vám v koupelně nepraskla hadička, nevypadla hadice na vypouštění pračky či se nestala jiná nehoda. Čidlo vám v takovém případě pošle alarmovou zprávu do mobilní aplikace CEM Assistant. Ta je zdarma k dispozici jak pro operační systém Android, tak pro iOS. Přihlásíte se jednoduše stejnými údaji, jako se přihlašujete v počítači. Nejste si jisti, zda máte správné přístupové údaje? Nevadí, napište nám, rádi pomůžeme.

  • ALARMY – upozornění a oznámení budete dostávat vždy, když čidlo detekuje vodu na podlaze.
  • JEDNODUCHOST – používání, instalace, mobilní aplikace i proces nákupu jsou extrémně jednoduché a bez skrytých závazků.
  • DLOUHÁ VÝDRŽ – baterie bývá obvykle slabou stránkou všech zařízení. V našich produktech vydrží min. 10 let.

Ať jste kdekoli, prasklou vodu v bytě zjistíte dřív než sousedé pod Vámi.

navod_k_instalaci_FLODE

Další informace

Interface

Napájení

2 ks článek AAA

Prostředí

IP20

výkon

25 mW

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Záplavové čidlo FloDe”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *