+(420) 315 707 111  Můj účet

Záplavové čidlo FloDe

1 198  s DPH

Čidlo jednoduše umístěte na podlahu. Aktivujte jej vložením baterií a okamžitě máte kontrolu, zda se nestala nehoda. Čidlo vám pošle alarmovou zprávu do mobilní aplikace CEM Assistant, kterou si můžete stáhnout na Google Play nebo AppStore.

Není skladem

Popis Produktu

Čidlo FloDe je další v řadě IoT čidel, které které je určeno pro naše stávající zákazníky (dodávané zařízení je určené pro použití v síti WACO v pásmu 868 MHz).
Čidlo jednoduše umístěte na podlahu. Aktivujte jej vložením baterií a okamžitě máte kontrolu, zda vám v koupelně nepraskla hadička, nevypadla hadice na vypouštění pračky či se nestala jiná nehoda. Čidlo vám v takovém případě pošle alarmovou zprávu do mobilní aplikace CEM Assistant. Ta je zdarma k dispozici jak pro operační systém Android, tak pro iOS. Přihlásíte se jednoduše stejnými údaji, jako se přihlašujete v počítači. Nejste si jisti, zda máte správné přístupové údaje? Nevadí, napište nám, rádi pomůžeme.

  • ALARMY – upozornění a oznámení budete dostávat vždy, když čidlo detekuje vodu na podlaze.
  • JEDNODUCHOST – používání, instalace, mobilní aplikace i proces nákupu jsou extrémně jednoduché a bez skrytých závazků.
  • DLOUHÁ VÝDRŽ – baterie bývá obvykle slabou stránkou všech zařízení. V našich produktech vydrží min. 10 let.

Ať jste kdekoli, prasklou vodu v bytě zjistíte dřív než sousedé pod Vámi.

navod_k_instalaci_FLODE

Další informace

Interface

Napájení

2 ks článek AAA

Prostředí

IP20

výkon

25 mW

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Záplavové čidlo FloDe“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *