+(420) 315 707 111  Můj účet
 • Čeština
 • Angličtina

WM868-MDB – Radiový adaptér vodoměru ONE-TRP1 Maddalena

1 029  s DPH

Radiový adaptér systému WACO pro bytový vodoměr Maddalena CD ONE TRP.

6 skladem

Katalogové číslo: 220 Kategorie: , Štítky: ,
 • Popis Produktu

  Radiový adaptér systému WACO pro bytový vodoměr Maddalena CD ONE TRP. Slouží pro snímání stavu vodoměru a k radiovému přenosu odečtů vodoměru prostřednictvím radiové sítě WACO. Modul je uzpůsoben pro nasazení na tělo vodoměru a je vybaven magnetickým snímačem otáčení měřícího kola vodoměru s možností  detekce zpětného chodu. Aktuální údaj čítače otáček vysílá modul prostřednictvím radiových zpráv, a to buďto na vyžádání (prostřednictvím systému „Wake-On Radio“), nebo automaticky v nastaveném časovém intervalu. Zpráva s hodnotou okamžitého stavu vodoměru obsahuje i systémový čas modulu, napětí baterie a teplotu procesoru.

  Vysílané zprávy jsou dále přenášeny prostřednictvím sítě WACO na komunikační brány typu WM868-RFU (WACO USB GateWay), WM868-RFE (WACO Ethernet GateWay), nebo WM868-RFG (WACO GSM GateWay), kde se zkonvertují z radiového formátu na formát komunikace po sériové lince (WM868-RFU), vhodný pro zpracování lokálním počítačem, nebo na formát komunikace po počítačové síti (WM868-RFE/RFG), vhodný pro zpracování vzdáleným počítačem.

  Alternativně lze zprávy s údajem spotřeby přenášet na tzv. „sběrnou jednotku“ systému WACO, která provádí sběr dat z modulů WM868-SI/SA/SISA a WM868-TI/TE v radiové síti WACO, konverzi nasbíraných dat do standardních zpráv sběrnicového protokolu M-BUS a jejich další předávání ve formátu M-BUS po fyzické sběrnici, nebo ve virtuální sběrnici WACO.

  Modul s vysílacím výkonem 10 mW je napájen z vnitřní baterie s kapacitou 3,6 Ah, která mu umožňuje pracovat po dobu minimálně 5 let při periodě odečtu 30 minut a delší.

  Moduly jsou vybaveny systémem „Wake-On-Radio“, který umožňuje vyvolání komunikace na požádání (mimo nastavený interval). Specielní radiovou zprávou („WOR-packet“) lze moduly okamžitě převést do aktivního stavu a vyžádat si aktuální údaje o stavu vodoměru. Tento režim může sloužit pro získání okamžitých informací pomocí pochůzkového způsobu odečítání (systém WALK-BY), nebo pro provedení vzdálené diagnostiky a konfigurace modulů přes radiovou síť.

  Manual_WM868-MDA-MDB

 • Další informace

  Interface

  Napájení

  baterie 3,6 Ah

  Prostředí

  IP52

  výkon

  10 mW

 • Recenze

  Zatím zde nejsou žádné recenze.

  Buďte první, kdo ohodnotí “WM868-MDB – Radiový adaptér vodoměru ONE-TRP1 Maddalena”

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by se Vám líbit…