+(420) 315 707 111  Můj účet

WB169-SI2-B13/IP68 převodník měřících pulsů

4 840  s DPH

WB169-SI2/IP68 slouží pro snímání stavu měřičů spotřeby s pulzním výstupem (vodoměrů, elektroměrů, plynoměrů…), nebo dvoustavových senzorů (zabezpečovacích kontaktů, alarmových hlásičů, elektronických plomb…) a k radiovému přenosu informací o stavu připojených zařízení prostřednictvím radiových zpráv standardního komunikačního protokolu Wireless M-BUS.

Není skladem

Popis Produktu

Modul WB169-SI2/IP68 lze použít k dálkovému odečítání dvou měřičů spotřeby s pulzním výstupem, nebo k přenosu alarmových informací od dvou dvoustavových senzorů. Možná je i kombinace obou způsobů použití. Při použití pro dálkové odečítání měřičů spotřeby (vodoměrů, plynoměrů, elektroměrů, kalorimetrů) lze k modulu připojit dva měřiče spotřeby se standardním pulzním výstupem (”SI”), které mohou být různého typu, s různými jednotkami a převodními konstantami. Modul kontinuálně načítá pulzy generované měřiči spotřeby do vnitřních čítačů, na základě přednastavených násobících/dělících konstant je převádí na požadované výstupní jednotky spotřeby (m3, kWh, MJ…) a vysílá aktuální údaje o náměru měřiče spotřeby ve formě radiových zpráv typu ”User Data” protokolu Wireless M-BUS.

Parametry modulu WB169-SI2/IP68 lze kontrolovat a nastavovat z počítače nebo tabletu těmito způsoby:

– pomocí převodníku ”USB-CMOS” a kabelu přes konfigurační konektor, kterým je modul vybaven;

-bezdrátově, pomocí optického převodníku typu ”USB-IRDA”, nebo ”BT-IRDA”;

-dálkově, pomocí systému pro obousměrnou komunikaci.

 

Radiové moduly WB169-SI2/IP68 jsou uzavřeny v plastových krabicích s krytím IP68, připravených pro montáž na stěnu nebo trubku. Moduly s dodatečným utěsněním silikonovou výplní (stupeň kryt ́ı IP68) mají anténu i vstupní kabel připojeny již při výrobě a dodávají se se zapnutým napájením. Při montáži, výměně, nebo konfiguraci doporučujeme provádět zásadně pomocí optického převodníku USB-IRDA.

Manual_WB169-SI2

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „WB169-SI2-B13/IP68 převodník měřících pulsů“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *