+(420) 315 707 111  Můj účet

WM868-MS-LP-H virtuální sběrnice M-BUS Slave

5 506  s DPH

Modul WM868-MS-LP-H slouží pro přenos dat mezi radiovou sítí WACO a zařízením typu M-Bus Master, připojenému k lokální dvoudrátové sběrnici podle standardu M-Bus.

Není skladem

Popis Produktu

Moduly WM868-MS-LP-H nachází nejčastější uplatnění v aplikacích sběrnicových systémů typu M-Bus, které se v širokém měřítku využívají zejména v oblasti dálkového odečítání měřičů spotřeby („smart metering”). Modul WM868-MS-LP-H slouží pro přenos dat mezi radiovou sítí WACO a zařízením typu M-Bus Master, připojenému k lokální dvoudrátové sběrnici podle standardu M-Bus. Princip použití modulu ve sběrnicovém systému M-Bus je znázorněn na obrázku.

Jak je zřejmé z obrázku, modul WM868-MS-LP-H je připojen k hlavnímu segmentu sběrnice typu M-Bus, ve kterém se nachází řídící jednotka sběrnice – zařízení typu ” Master”. Vzdálené segmenty sběrnice jsou vybaveny radiovými moduly WM868-MM, WM868-R4, nebo WM868-IR. Modul WM868-MS-LP-H přijímá od řídící jednotky sběrnice (” M-Bus Master”) dotazy na stav proměnných zařízení typu ”Slave” ve vzdálených segmentech a přeposílá tyto dotazy do radiové sítě WACO. Radiové moduly ve vzdálených segmentech tyto dotazy přijímají z radiové sítě a přeposílají je do svých lokálních sběrnic. Jednotlivá zařízení typu ” Slave” odpovídají na dotazy po lokální sběrnici a lokální radiové moduly přeposílají odpovědi do radiové sítě WACO. Radiový modul WM868-MS-LP-H přijímá z radiové sítě WACO odpovědi a přeposílá je přes hlavní sběrnici ” Masterovi” sběrnice. Přenos dat probíhá v aplikaci typu ” Virtual BUS, kdy se datové zprávy přenáší radiovou sítí zcela transparentně, k žádné konverzi dat nedochází.

Modul je uzavřen v plastové krabici uzpůsobené pro montáž na DIN-lištu a není vhodný pro umístění do vnějšího prostředí bez dodatečného krytí. Modul vyžaduje externí napájení stejnosměrným napětím 24V.

 

Manuál k WM868-MS-LP-H

Další informace

Hmotnost 0,2 kg
Interface

M-BUS Slave

Napájení

vnější DC 24 V

Prostředí

IP20

výkon

25 mW

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „WM868-MS-LP-H virtuální sběrnice M-BUS Slave“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by se Vám líbit…