+(420) 315 707 111  Můj účet
 • Čeština
 • Angličtina

WM868-SI2

1 694  s DPH

Modul WM868-SI2 je určen k dálkovému odečítání měřičů spotřeby (vodoměrů, plynoměrů, elektroměrů, kalorimetrů), které jsou vybaveny standardním pulzním výstupem, běžně používaným v oblasti měření spotřeby energií a médií (výstup typu „SI“).

99 skladem

 • Popis Produktu

  Modul WM868-SI2 je určen k dálkovému odečítání měřičů spotřeby (vodoměrů, plynoměrů, elektroměrů, kalorimetrů), které jsou vybaveny standardním pulzním výstupem, běžně používaným v oblasti měření spotřeby energií a médií (výstup typu „SI“). Modul má dva vstupy typu SI, ke kterým lze připojit dva měřiče spotřeby, které mohou být různého typu, s různými jednotkami a převodními konstantami. Modul kontinuálně načítá pulzy generované měřiči spotřeby do vnitřních čítačů, na základě přednastavených násobících/dělících konstant je převádí na požadované výstupní jednotky spotřeby (m3, kWh, MJ…) a vysílá aktuální údaje o náměru měřiče spotřeby ve formě radiových zpráv, a to buďto na vyžádání (prostřednictvím systému „Wake-On-Radio“), nebo automaticky v nastaveném časovém intervalu. Zpráva s aktuální hodnotou náměru měřičů spotřeby obsahuje kromě údajů o náměrů i systémový čas modulu, napětí baterie a teplotu procesoru.

  Vysílané zprávy jsou dále přenášeny prostřednictvím sítě WACO na komunikační brány typu WM868-RFU (WACO USB GateWay), WM868-RFE (WACO Ethernet GateWay), nebo WM868-RFG (WACO GSM GateWay), kde se zkonvertují z radiového formátu na formát komunikace po sériové lince (WM868-RFU), vhodný pro zpracování lokálním počítačem, nebo na formát komunikace po počítačové síti (WM868-RFE/RFG), vhodný pro zpracování vzdáleným počítačem.

  Alternativně lze zprávy s údajem spotřeby přenášet na tzv. „sběrnou jednotku“ systému WACO, která provádí sběr dat z modulů WM868-SI/SA/SISA a WM868-TI/TE v radiové síti WACO, konverzi nasbíraných dat do standardních zpráv sběrnicového protokolu M-BUS a jejich další předávání ve formátu M-BUS po fyzické sběrnici, nebo ve virtuální sběrnici WACO.
  Modul je napájen z vnitřní baterie, která mu umožňuje pracovat po dobu více než 5 let při periodě odečtu 20 minut a delší.

  Modul WM868-SI2 je vybaven systémem „Wake-On-Radio“, který umožňuje vyvolání komunikace na požádání (mimo nastavený interval). Specielní radiovou zprávou („WOR-packet“) lze modul okamžitě převést do aktivního stavu a vyžádat si aktuální informaci o náměru.  Tento režim může sloužit pro získání okamžitých informací o spotřebě pomocí pochůzkového způsobu odečítání (systém WALK-BY), nebo pro provedení vzdálené diagnostiky a konfigurace modulu přes radiovou síť.

  WM868-SI2 je varianta modulu s vysílacím výkonem 10 mW a s vnitřní baterií s kapacitou 2,2 Ah.
  WM868-SI4-H je varianta modulu s vysílacím výkonem 25 mW a s vnitřní baterií s kapacitou 7 Ah.

 • Další informace

  Hmotnost 0.3 kg
  Interface

  2 x SI

  Napájení

  baterie 2,2 Ah

  Prostředí

  IP65

  výkon

  10 mW

 • Recenze

  Zatím zde nejsou žádné recenze.

  Buďte první, kdo ohodnotí “WM868-SI2”

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by se Vám líbit…

Nedávno prohlížené produkty