+(420) 315 707 111  Můj účet

WM868-SJ-R2-LP-H virtuální sběrnice RS-232

5 264  s DPH

Není skladem

Popis Produktu

Moduly WM868-SJ-R2-LP-H (dále „sběrné jednotky“) jsou určeny ke sběru dat z bateriově napájených modulů, které pracují v aktivním komunikačním módu, což znamená, že z důvodu šetření baterie nejsou trvale „na příjmu“, ale vysílají data aktivně, v nastavených intervalech, nebo spontánně, na základě alarmové události. Sběrná jednotka zachytává zprávy z bateriových modulů a ukládá si je do své paměti tak, aby je mohla v pasivním módu (na dotaz) předávat masterovi nadřízené sběrnice M-Bus. Sběrná jednotka tedy provádí konverzi komunikačního módu z aktivního na sběrnicový (pasivní) a zároveň konverzi formátu dat z WACO na M-Bus. Prostřednictvím sběrné jednotky lze připojit do virtuální sběrnice i zařízení s pulsním výstupem, analogovým výstupem, nebo bezdrátové teploměry či vlhkoměry systému WACO tak, že se pro mastera sběrnice jeví jako zařízení s datovým výstupem typu M-Bus.

Modul WM868-SJ-R2-LP-H je vybaven fyzickým rozhraním RS-232. Modul je součástí sběrnicového systému WACO. Slouží pro sběr dat z měřičů spotřeby, senzorů a čidel systému WACO a konverzi dat do formátu komunikačního protokolu M-Bus.

Modul s vysílacím výkonem 25 mW vyžaduje napájení z vnějšího zdroje 24V. Modul je uzpůsoben pro montáž na DIN-lištu a je určen do vnitřního prostředí (krytí IP-20).

 

 

Moduly nachází nejčastější uplatnění v aplikacích sběrnicových systémů typu M-Bus, které se v širokém měřítku využívají zejména v oblasti dálkového odečítání měřičů spotřeby („metering“, „smart metering“).

 

Manuál k WM868-SJ-R2

Další informace

Interface

RS-232

Napájení

vnější DC 24 V

Prostředí

IP20

výkon

25 mW

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „WM868-SJ-R2-LP-H virtuální sběrnice RS-232“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by se Vám líbit…