+(420) 315 707 111  Můj účet

WM868-SJ-RK-LP-H sběrná jednotka “Virtual M-BUS”

3 328  s DPH

Moduly jsou určeny ke sběru dat z bateriově napájených modulů systému WACO a konverzi dat do komunikačního protokolu M-Bus.

Není skladem

Popis Produktu

Moduly WM868-SJ-RK (dále „sběrné jednotky“) jsou určeny ke sběru dat z bateriově napájených modulů, které pracují v aktivním komunikačním módu, což znamená, že z důvodu šetření baterie nejsou trvale „na příjmu“, ale vysílají data aktivně, v nastavených intervalech, nebo spontánně, na základě alarmové události. Sběrná jednotka zachytává a potvrzuje zprávy z bateriových modulů a ukládá si je do své paměti tak, aby je mohla v pasivním módu (na dotaz) předávat masterovi nadřízené sběrnice M-Bus. Sběrná jednotka tedy provádí konverzi komunikačního módu z aktivního na sběrnicový (pasivní). Prostřednictvím sběrné jednotky lze připojit do virtuální sběrnice i zařízení s pulsním a analogovým výstupem tak, že se pro mastera sběrnice jeví jako zařízení s datovým výstupem typu M-Bus.
Modul WM868-SJ-RK je sběrná jednotka bez fyzického linkového rozhraní, určená pro bezdrátové připojení modulů WM868-SI/SA, WM868-TI/TE, nebo WM868-SEA/MDA/MDB k virtuální radiové sběrnici M-Bus/RS-485.

Radiový konvertor protokolu bez fyzického rozhraní. Modul je součástí sběrnicového systému WACO. Slouží pro sběr dat z měřičů spotřeby, senzorů a čidel systému WACO a konverzi dat do formátu komunikačního protokolu M-Bus.¨

Modul s vysílacím výkonem 25 mW vyžaduje napájení z vnějšího zdroje (9÷24) V. Modul je uzpůsoben pro montáž na DIN-lištu a je určen do vnitřního prostředí (krytí IP-20).

Moduly nachází nejčastější uplatnění v aplikacích sběrnicových systémů typu M-Bus, které se v širokém měřítku využívají zejména v oblasti dálkového odečítání měřičů spotřeby („metering“, „smart metering“).

 

Manuál k WM868-SJ-RK

Další informace

Interface

Napájení

vnější DC 24 V

Prostředí

IP20

výkon

25 mW

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „WM868-SJ-RK-LP-H sběrná jednotka “Virtual M-BUS”“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by se Vám líbit…