+(420) 315 707 111  Můj účet

WM868-TES-H technologický teploměr

3 872  s DPH

Bezdrátový technologický teploměr systému WACO v průmyslovém provedení, určený pro montáž do vnitřního i vnějšího prostředí..

Není skladem

Popis Produktu

Bezdrátový technologický teploměr systému WACO. Slouží pro měření teploty média a přenos dat o změřené teplotě přes radiovou sítí WACO. Moduly nachází nejčastější uplatnění v oblasti měření a regulace, nebo v oblasti dálkového odečítání měřičů spotřeby. Moduly jsou vybaveny externím čidlem teploty, umístěném na konci kabelu. Aktuální údaj teploty modul vysílá prostřednictvím radiových zpráv, a to buďto na vyžádání (prostřednictvím systému „Wake-On Radio“), nebo automaticky v nastaveném časovém intervalu. Zpráva s hodnotou okamžité teploty obsahuje i systémový čas modulu, napětí baterie a teplotu procesoru.

Vysílané zprávy jsou dále přenášeny prostřednictvím sítě WACO na komunikační brány typu WM868-RFU (WACO USB GateWay), WM868-RFE (WACO Ethernet GateWay), nebo WM868-RFG (WACO GSM GateWay), kde se zkonvertují z radiového formátu na formát komunikace po sériové lince (WM868-RFU), vhodný pro zpracování lokálním počítačem, nebo na formát komunikace po počítačové síti (WM868-RFE/RFG), vhodný pro zpracování vzdáleným počítačem.

Alternativně lze zprávy s údajem spotřeby přenášet na tzv. „sběrnou jednotku“ systému WACO, která provádí sběr dat z modulů WM868-SI/SA/SISA a WM868-TI/TE v radiové síti WACO, konverzi nasbíraných dat do standardních zpráv sběrnicového protokolu M-BUS a jejich další předávání ve formátu M-BUS po fyzické sběrnici, nebo ve virtuální sběrnici WACO.

Modul s vysílacím výkonem 25 mW je napájen z vnitřní baterie s kapacitou 7 Ah.

Moduly jsou vybaveny systémem „Wake-On-Radio“, který umožňuje vyvolání komunikace na požádání (mimo nastavený interval). Specielní radiovou zprávou („WOR-packet“) lze moduly okamžitě převést do aktivního stavu a vyžádat si aktuální informaci o teplotě.  Tento režim může sloužit pro získání okamžitých informací o teplotě/a vlhkosti pomocí pochůzkového způsobu odečítání (systém WALK-BY), nebo pro provedení vzdálené diagnostiky a konfigurace modulů přes radiovou síť.

Manuál k WM868-TES-H

Další informace

Hmotnost 0,3 kg
Interface

Napájení

baterie 7 Ah

Prostředí

IP65

výkon

25 mW

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „WM868-TES-H technologický teploměr“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *