+(420) 315 707 111  Můj účet
 • cs

WM868-TID.A

1 513  s DPH

WM868-TID.A (tužkové baterie) jsou určeny k měření teploty vzduchu v interiérech (obytných objektech, skladech, výrobních halách…) s doporučeným rozsahem teplot (0 ÷ 70) °C.

20 skladem

 • Popis Produktu

  Moduly WM868-TID.A jsou určeny k měření teploty vzduchu v interiérech (obytných objektech, skladech, výrobních halách…) s doporučeným rozsahem teplot (0 ÷ 70) °C.  Moduly jsou vybaveny integrovaným čidlem teploměru, osazeným přímo na desce plošných spojů.

  Aktuální údaj teploty se zobrazuje na LCD displeji, pomocí ovládacích tlačítek lze modulu nastavit i údaj „referenční teploty“ (viz kapitola 5). Modul automaticky vysílá obě teploty (aktuální i referenční) v nastavitelném časovém intervalu ve zprávě typu „INFO“, která kromě údajů obou teplot obsahuje i systémový čas modulu a napětí baterie.

  Vysílané zprávy jsou dále přenášeny prostřednictvím sítě WACO na komunikační brány typu WM868-RFU (WACO USB GateWay), WM868-RFE (WACO Ethernet GateWay), nebo WM868-RFG (WACO GSM GateWay), kde se zkonvertují z radiového formátu na formát komunikace po sériové lince (WM868-RFU), vhodný pro zpracování lokálním počítačem, nebo na formát komunikace po počítačové síti (WM868-RFE/RFG), vhodný pro zpracování vzdáleným počítačem.

  Alternativně lze zprávy s údajem spotřeby přenášet na tzv. „sběrnou jednotku“ systému WACO, která provádí sběr dat z modulů WM868-SI/SA/SISA a WM868-TI/TE v radiové síti WACO, konverzi nasbíraných dat do standardních zpráv sběrnicového protokolu M-BUS a jejich další předávání ve formátu M-BUS po fyzické sběrnici, nebo ve virtuální sběrnici WACO.
  Modul s vysílacím výkonem 10 mW je napájen dvěma výměnnými tužkovými bateriemi typu AAA.

  Moduly jsou vybaveny systémem „Wake-On-Radio“, který umožňuje vyvolání komunikace na požádání (mimo nastavený interval). Specielní radiovou zprávou („WOR-packet“) lze moduly okamžitě převést do aktivního stavu a vyžádat si aktuální informaci o teplotě.  Tento režim může sloužit pro získání okamžitých informací o teplotě/a vlhkosti pomocí pochůzkového způsobu odečítání (systém WALK-BY), nebo pro provedení vzdálené diagnostiky a konfigurace modulů přes radiovou síť.

   

  Manuál_WM868-TID

 • Další informace

  Hmotnost 0.1 kg
  Interface

  Napájení

  2 ks článek AAA

  Prostředí

  IP20

  výkon

  10 mW

 • Recenze

  Zatím zde nejsou žádné recenze.

  Buďte první, kdo ohodnotí “WM868-TID.A”

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by se Vám líbit…