+(420) 315 707 111  Můj účet

WM868-TID.L interiérové teplotní čidlo s LCD dispalyem

1 694  s DPH

Moduly WM868-TID.L jsou určeny k měření teploty vzduchu v interiérech (obytných objektech, skladech, výrobních halách…) s doporučeným rozsahem teplot (0 ÷ 70) °C.

Není skladem

Popis Produktu

Moduly WM868-TID.L jsou určeny k měření teploty vzduchu v interiérech (obytných objektech, skladech, výrobních halách…) s doporučeným rozsahem teplot (0 ÷ 70) °C.  Moduly jsou vybaveny integrovaným čidlem teploměru, osazeným přímo na desce plošných spojů.

Aktuální údaj teploty se zobrazuje na LCD displeji, pomocí ovládacích tlačítek lze modulu nastavit i údaj „referenční teploty“ (viz kapitola 5). Modul automaticky vysílá obě teploty (aktuální i referenční) v nastavitelném časovém intervalu ve zprávě typu „INFO“, která kromě údajů obou teplot obsahuje i systémový čas modulu a napětí baterie. Modul vysílá tuto zprávu na všeobecnou adresu (typ „broadcast“) a pro přenos zpráv „INFO“ používají port 37 (aplikace „SISA_TX“), kde není potvrzování zprávy vyžadováno.

Vysílané zprávy jsou dále přenášeny prostřednictvím sítě WACO na komunikační brány typu WM868-RFU (WACO USB GateWay), WM868-RFE (WACO Ethernet GateWay), nebo WM868-RFG (WACO GSM GateWay), kde se zkonvertují z radiového formátu na formát komunikace po sériové lince (WM868-RFU), vhodný pro zpracování lokálním počítačem, nebo na formát komunikace po počítačové síti (WM868-RFE/RFG), vhodný pro zpracování vzdáleným počítačem.

Alternativně lze zprávy s údajem spotřeby přenášet na tzv. „sběrnou jednotku“ systému WACO, která provádí sběr dat z modulů WM868-SI/SA/SISA a WM868-TI/TE v radiové síti WACO, konverzi nasbíraných dat do standardních zpráv sběrnicového protokolu M-BUS a jejich další předávání ve formátu M-BUS po fyzické sběrnici, nebo ve virtuální sběrnici WACO.

Modul s vysílacím výkonem 10 mW je napájen z vnitřní baterie s kapacitou 2,2 Ah.

Moduly jsou vybaveny systémem „Wake-On-Radio“, který umožňuje vyvolání komunikace na požádání (mimo nastavený interval). Specielní radiovou zprávou („WOR-packet“) lze moduly okamžitě převést do aktivního stavu a vyžádat si aktuální informaci o teplotě.  Tento režim může sloužit pro získání okamžitých informací o teplotě/a vlhkosti pomocí pochůzkového způsobu odečítání (systém WALK-BY), nebo pro provedení vzdálené diagnostiky a konfigurace modulů přes radiovou síť.

Manuál_WM868-TID

 

Další informace

Hmotnost 0,1 kg
Interface

Napájení

baterie 2,2 Ah

Prostředí

IP20

výkon

10 mW

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „WM868-TID.L interiérové teplotní čidlo s LCD dispalyem“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *