+(420) 315 707 111  Můj účet
 • Čeština
 • Angličtina

SIGFOX WS868-PLE-I

2 541  s DPH

Bateriově napájený převodník slouží pro snímání stavu membránových plynoměrů Elster řady BK-G. Modul je vybaven pro obousměrnou komunikaci, kdy pomocí zprávy „Downlink“ lze provést nastavení počátečního stavu, nebo provést změnu vysílací periody.

5 skladem

Kategorie: Štítek:
 • Popis Produktu

  Modul WS868-PLE-I je určen k dálkovému odečítání membránových plynoměrů Elster řady BK-G s počítadlem, které je ve spodní části vybaveno zámkem (”šachtičkou”) pro připojení snímače pro dálkový přenos údajů (kupříkladu IN-Z61). Modul má jeden magnetický senzor pro registraci otáček snímaného kola plynoměru a jeden magnetický senzor pro detekci připojení a odpojení modulu k plynoměru (”Tamper”). Modul kontinuálně načítá otáčky plynoměru do vnitřního registru (”čítače otáček”) a vysílá aktuální údaj o stavu čítače a tamperu ve formě radiových zpráv sítě Sigfox. Zpráva s aktuální hodnotou náměru plynoměru je typu ”INFO” a kromě údaje o stavu plynoměru obsahuje i stav tamperu (0/1), napětí baterie a teplotu procesoru.

  Vysílané zprávy jsou dále přenášeny prostřednictvím sítě Sigfox na síťový server ”Back-End”, odkud jsou přeposílány na zadanou IP-adresu příjemce přes síť Internet. Příjemcem zpráv je aplikační server uživatele, který zprávy dekóduje a údaje v nich obsažené dále zpracovává.

  Modul WS868-PLE-I je vybaven pro obousměrnou komunikaci, pomocí radiové zprávy služby ”Downlink” lze provést dálkové nastavení počáteční hodnoty čítače plynoměru a změnu periody vysílání zpráv. Radiovou zprávu typu ”Downlink” sestav ́ı server ”Back-End” na základě konfiguračního požadavku aplikačního serveru.

  Modul WS868-PLE-I je uzavřen v plastové krabici uzpůsobené pro nasazení na plynoměr řady BK-G firmy Elster se šachtičkou pro připojení pulsního snímače IN-Z61.

  Modul je napájen z vnitřní baterie, která mu umožňuje pracovat po dobu až 10-ti let při frekvenci 4 až 6 odečtů za den. Životnost baterie může negativně ovlivnit nejen vyšší frekvence odečítání plynoměru, ale i provozování zařízení v objektech s teplotou mimo doporučený rozsah provozních teplot. Modul není vhodný pro umístění do vnějšího prostředí bez dodatečného krytí.

  Manuál SIGFOX WS868-PLE-I

 • Další informace

  Interface

  Napájení

  baterie 3,6 Ah

  Prostředí

  IP20

  výkon

  25 mW

 • Recenze

  Zatím zde nejsou žádné recenze.

  Buďte první, kdo ohodnotí “SIGFOX WS868-PLE-I”

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *