+(420) 315 707 111  Můj účet

WS868-PLE2 převodník pro plynoměry

CENA na dotaz

WS868-PLE2 je určen k dálkovému odečítání membránových plynoměrů Elster řady BK-G s počítadlem, které je ve spodní části vybaveno zámkem (”šachtičkou”) pro připojení snímače pro dálkový přenos údajů (kupříkladu IN-Z61). Modul má jeden magnetický senzor pro registraci otáček snímaného kola plynoměru jeden mechanický kontakt pro detekci připojení a odpojení modulu k plynoměru (”Tamper”) a jedno nulovací tlačítko pro vynulování stavu čítače pulzů. Modul kontinuálně načítá otáčky plynoměru do vnitřního registru (”čítače otáček”) a vysílá aktuální údaj o stavu čítače a tamperu ve formě radiových zpráv sítě Sigfox. Zpráva s aktuální hodnotou náměru plynoměru je typu ”INFO” a kromě údaje o stavu plynoměru obsahuje i stav tamperu (0/1), napětí baterie a teplotu procesoru.

Kategorie: Štítek:

Popis Produktu

Modul WS868-PLE2 je uzavřen v plastové krabici uzpůsobené pro nasazení na plynoměr řady BK-G firmy Elster se šachtičkou pro připojení pulsního snímače IN-Z61. Modul není vhodný pro umístění do vnějšího prostředí bez dodatečného krytí.

Parametry modulu WS868-PLE2 lze kontrolovat a nastavovat z počítače nebo tabletu:

  • bezdrátově, pomocí optického převodníku typu ”USB-IRDA”;

 

Vlastnosti modulu:

Radiové moduly WS868-PLE2 jsou elektronická zařízení napájená vlastní vnitřní baterií, která registrují otáčky plynoměru do vnitřního registru a v nastavených intervalech odesílají radiovou zprávu s aktuálním stavem plynoměru

Manuál k WS868-PLE2

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „WS868-PLE2 převodník pro plynoměry“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *