+(420) 315 707 111  Můj účet
 • Čeština
 • Angličtina

WS868-SRMT

2 118 4 235  s DPH

WS868-SRMT

Tyto námi vyráběné moduly jsou certifikovány a jsou dodávány ve 4 variantách, přičemž každá může být s krytím IP68:
1) SI modul s dvěma vstupy WS868-Srmt
2) modul s rozhraním RS485 WS868-sRmt
3) modul s rozhraním MBUS WS868-srMt
4) teploměr/vlhkoměr WS868-srmT

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie: Štítek:
 • Popis Produktu

  WS868-SRMT

  Tyto námi vyráběné moduly jsou certifikovány a jsou dodávány ve 4 variantách, přičemž každá může být s krytím IP68:

  1) SI modul s dvěma vstupy WS868-Srmt    Cena 1750,- Kč bez DPH
  2) modul s rozhraním RS485 WS868-sRmt  Cena 3500,- Kč bez DPH
  3) modul s rozhraním MBUS WS868-srMt    Cena 3700,- Kč bez DPH
  4) teploměr/vlhkoměr WS868-srmT              Cena 3250,- Kč bez DPH

  Tento modul pro dálkové odečítání měřidel a čidel prostřednictvím sítě IoT Sigfox doplňuje řadu našich modulů vhodných pro on-line monitoring a Smart Metering.

  Modul WS868-Srmt je určen k dálkovému odečítání měřičů spotřeby (vodoměrů, plynoměrů, elektroměrů, kalorimetrů), které jsou vybaveny standardním pulzním výstupem, běžně používaným v oblasti měření spotřeby energií a médií (výstup typu ”SI”). Modul má dva vstupy typu SI, ke kterým lze připojit dva měřiče spotřeby, které mohou být různého typu, s různými jednotkami a počátečními stavy. Modul kontinuálně načítá pulzy generované měřiči spotřeby do vnitřních čítačů a vysílá aktuální údaje o stavu jednotlivých čítačů ve formě radiových zpráv sítě Sigfox. Zpráva s aktuálními hodnotami náměrů měřičů spotřeby obsahuje kromě údajů o náměru připojených měřičů i napětí baterie a teplotu prostředí naměřenou interním čidlem teploty.

  Vysílané zprávy jsou dále přenášeny prostřednictvím sítě Sigfox na síťový server ”Back-End”, odkud jsou přeposílány na zadanou IP-adresu příjemce přes síť Internet. Příjemcem zpráv je aplikační server uživatele, který zprávy dekóduje a údaje v nich obsažené dále zpracovává.

  Modul WS868-Srmt je vybaven pro obousměrnou komunikaci, pomocí radiové zprávy služby ”Downlink” lze provést dálkové nastavení počátečních hodnot čítačů pulzních vstupů a změnu periody vysílání zpráv. Radiovou zprávu typu ”Downlink” sestaví server ”Back-End” na základě konfiguračního požadavku aplikačního serveru.

  Modul WS868-Srmt je uzavřen v plastové krabici odolné proti vlhkosti a je vhodný pro použití ve vnitřním i vnějším prostředí. Modul je napájen z vnitřní baterie, která mu umožňuje pracovat po dobu až 10-ti let při frekvenci 4 až 6 odečtů za den. Životnost baterie může negativně ovlivnit nejen nastavený kratší interval odesílání stavu čítačů, ale i provozování zařízení v objektech s teplotou mimo doporučený rozsah provozních teplot.

  Modul lze kontrolovat a nastavovat pomocí konfiguračního kabelu, nebo bezdrátově, pomocí optického převodníku.

  Manuál SIGFOX WS868-Srmt

  Produktový list SIGFOX WS868-srMt na vyžádání.

   

 • Recenze

  Zatím zde nejsou žádné recenze.

  Buďte první, kdo ohodnotí “WS868-SRMT”

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *