+(420) 315 707 111  Můj účet

VEOLIA

Pro společnost Veolia jsme vytvořili síť dálkových odečtů vodoměrů v Praze. Ve spolupráci také v Sokolově, Chebu a Mariánských lázních.

veolia logo

PROLOGIS

Pro společnost Prologis monitorujeme logistické parky v okolí Prahy. Rozúčtování na nájemce je pak zajištěno systémem CEM Business.

logo prologis
kralupy logo

KRALUPY NAD VLTAVOU

V Kralupech nad Vltavou monitorujeme síť škol, školek a městských organizací s přehledem útraty za energie díky CEM Monitor.

radotin logo

PRAHA 16

Na Praze 16 – Radotíně provádíme monitoring a rozúčtování energií, vody a tepla.

P3 LOGISTIC PARKS

V logistických parcích P3 v Čechách i na Moravě monitorujeme spotřeby médií a poskytujeme nástroj pro rozúčtování nákladů na nájemce CEM Business.

p3 logo

RWE→INNOGY

Ve Spořicích provádíme monitoring médií.

innogy logo
ospap logo

OSPAP

Provádíme monitoring teplot v celém areálu a spotřeby vody a plynu. Odečty jsou prováděny pomocí technologie 169MHz WMBUS.

pražská plynárenská logo

PRAŽSKÁ PLYNÁRENSKÁ

V Praze Michli provádíme díky technologii 169MHz dálkové odečty plynu. V Hovorčovicích pak pomocí technologie Sigfox.

FORUM POPRAD

Pro Forum v Popradu provádíme dálkové odečty pomocí technologie MBUS a dále poskytujeme službu rozúčtování nákladů za energie na nájemce s měsíční periodou.

forum poprad logo

FORUM NOVÁ KAROLÍNA

Nově otevřené nákupní centrum v Ostravě – snadná a rychlá implementace softwaru i hardwaru (radiových modulů) v multifunkční budově. Následné rozúčtování pak s měsíční periodou.

farum nova karolina logo
forum liberec logo

FORUM LIBEREC

Multifunkční budova, kde proběhla implementace softwaru i hardwaru (radiových modulů) CEM Business (dříve UniMonitor) , rychle a úsporně, za běžného provozu centra. Ve spolupráci s technickým ředitelem a týmem obchodního centra byl produkt CEM Business uzpůsoben opravdovým potřebám a požadavkům správců multifunkčních budov.

jihomestska majetkova logo

DOHLEDOVÉ CENTRUM PRAHA 11

V polovině ledna 2012 bylo Dohledové centrum městské části Praha 11 vybaveno systémem CEM Monitor pro dálkové měření spotřeby vody a plynu v mateřských a základních školách v Praze 11. Prostřednictvím CEM tak vyšla najevo hned první závada v jedné z mateřských škol. Docházelo zde k úniku vody i v době mimo běžný provoz MŠ. Únik vody byl zjištěn bezprostředně po instalaci hardwaru a softwaru systému CEM – aplikace a radiové moduly pro automatické dálkové odečty měřidel spotřeby vody a plynu. Detekce místa úniku a oprava potrubí byla zjednána do 24 hodin. Praha 11 má účinný nástroj pro získání úspor ve spotřebě energií v těchto školských zařízeních.

KAUFLAND

Ve spolupráci s vodárnami zajišťujeme monitoring spotřeby vody pro síť Kaufland. Díky systému CEM a funkci alarmů se nám podařilo zabránit únikům vody a plýtvání.

kaufland logo

CPI

Pro OC Spektrum provádíme dálkové odečty elektroměrů všech nájemních jednotek a společných prostor technologií 169MHz WMBUS.

cpi logo
forum usti logo

FORUM ÚSTÍ NAD LABEM

Pro Forum v Ústí nad Labem provádíme dálkové odečty a dále poskytujeme službu rozúčtování nákladů za energie na nájemce s měsíční periodou.

TESCO

Pro TESCO provádíme dálkové odečty a dále poskytujeme službu rozúčtování nákladů za energie na nájemce s měsíční periodou.