+(420) 315 707 111  Můj účet

NB-SI2 převodník měřících pulsů

4 114  s DPH

NB-SI2 slouží pro snímání stavu měřičů spotřeby s pulzním výstupem (vodoměrů, elektroměrů, plynoměrů…), nebo dvoustavových senzorů (zabezpečovacích kontaktů, alarmových hlásičů, elektronických plomb…) a k radiovému přenosu informací o stavu připojených zařízení na systém dálkového odečítání prostřednictvím služeb NB-IoT operátora mobilních služeb GSM.

Není skladem

Kategorie: Štítek:

Popis Produktu

Modul NB-SI2 lze použít k dálkovému odečítání jednoho nebo dvou měřičů spotřeby s pulzním výstupem, nebo k monitorování stavu dvou dvoustavových senzorů. Možná je i kombinace obou způsobů použití.

Při použití pro dálkové odečítání měřičů spotřeby (vodoměrů, plynoměrů, elektroměrů, kalorimetrů) lze k modulu připojit dva měřiče spotřeby se standardním pulzním výstupem (”SI”), které mohou být různého typu, s různými jednotkami a převodními konstantami. Modul kontinuálně načítá pulzy generované měřiči spotřeby do vnitřních čítačů, na základě přednastavených násobících/dělících konstant je převádí na požadované výstupní hodnoty a v pravidelných intervalech vysílá aktuální údaje o stavu měřičů spotřeby ve formě radiových zpráv služby NB-IoT mobilního operátora.

Při použití pro dálkové monitorování stavu senzorů (dveřních kontaktů, záplavových čidel, požárních čidel, elektronických plomb…) lze k modulu připojit dvě dvoustavová čidla (senzory) s kontaktním výstupem, které mohou být různého typu a s různou logikou signalizace. Modul detekuje každou změnu stavu výstupního kontaktu čidla a okamžitě posílá na nadřazený systém sběru dat alarmovou zprávu. Modul si zároveň ukládá informaci o stavu vstupu do vnitřního čítače a odesílá informace o aktuálním stavu připojených čidel jako součást pravidelných informačních zpráv.

Vlastnosti modulu:

Modul NB-SI2 je uzavřen v plastové krabici odolné proti vlhkosti (krytí IP65) a je vhodný pro použití ve vnitřním i vnějším prostředí. Krabice je uzpůsobena pro montáž na zeď, nebo na libovolný konstrukční prvek (nosník, trubku…). Modul může být vybaven dodatečnou ochranou proti vlhkosti (na stupeň IP68) zalitím silikonovou výplní s vysokou adhezí. Je-li tato úprava požadována od výrobce, je nutno ji objednat zvláštním objednacím kódem.

Moduly jsou dodávány buďto v proveden ́ı IP65 (odolné proti krátkodobě stříkající vodě), nebo s dodatečným utěsněním silikonovou výplní s vysokou adhezí, které zaručuje odolnost proti zaplavení vodou (stupeň krytí IP68). Moduly vybavené již z výroby utěsňovací silikonovou výplní mají na přístrojovém štítku uveden stupeň krytí IP68 (kupříkladu: ”NB-SI2/B13/IP68”). Cena tohoto modulu je na vyžádání.

Manual_NB-SI2_CZ

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „NB-SI2 převodník měřících pulsů“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *